Kontakt

logo_ctt.png

CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ

p. o. Dyrektor Centrum Transferu Technologii

dr inż. Sławomir Stec
tel.: 17 865 1689
pokój: V-A.221
email: s.stec@prz.edu.pl

BIURO TRANSFERU INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII

DZIAŁ DS. OCHRONY WŁASNOŚCI
INTELEKTUALNEJ

DZIAŁ TRANSFERU TECHNOLOGII

mgr inż. Ewelina Nycz-Pado

dr inż. Marcin Kłak

tel.: 17 743 2135

pokój: V-A.422
email: mk@prz.edu.pl

mgr Piotr Okarmus

tel.: 17 865 3848
pokój: V-A.223
email: piotr_okarmus@prz.edu.pl

mgr Małgorzata Orzech

tel.: 17 743 2118

pokój: V-A.422
email: gosiao@prz.edu.pl

mgr inż. Ilona Szuba

tel.: 17 865 1227
pokój: V-A.223
email:  iszuba@prz.edu.pl

mgr Aleksandra Paciura

tel.: 17 743 2198

pokój: V-A.422
email: olap@prz.edu.pl

mgr Maciej Szalacha

tel.: 17 743 2116

pokój: V-A.422
email: szalacha@prz.edu.pl

BIURO BADAŃ PROJEKTÓW NAUKOWYCH REALIZOWANYCH Z PODMIOTAMI GOSPODARCZYMI

DZIAŁ PROJEKTÓW KRAJOWYCH       

DZIAŁ PROJEKTÓW MIĘDZYNARODOWYCH

mgr inż. Sabina Chorzępa

tel.: 17 865 1478
pokój: V-A.222
email: schorz@prz.edu.pl

mgr Anna Głąb

tel.: 17 743 2220

pokój: V-A.220B

email: ania@prz.edu.pl

mgr Katarzyna Dudek

tel.: 17 743 2114
pokój: V-A.222
email: kdudek@prz.edu.pl

mgr Elżbieta Mróz

tel.: 17 865 3828

pokój: V-A.220B

email: e_mroz@prz.edu.pl

mgr Agnieszka Łabaj

tel.: 17 865 1196

pokój: V-A.222

email: alabaj@prz.edu.pl

mgr Barbara Pomykała

tel.: 17 743 2148

pokój: V-A.220B

email: bstec@prz.edu.pl

mgr Monika  Szeląg

tel.:17 743 2045

pokój: V-A.220A

email: mszelag@prz.edu.pl

mgr Michał Tobjasz

tel.: 17 743 2153
pokój: V-A.220A
email: michalt@prz.edu.pl

mgr inż. Karolina Trytek

tel.: 17 743 2124
pokój: V-A.220B
email: kkasica@prz.edu.pl

 Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję