Kontakt

logo_ctt.png

CENTRUM TRANSFERU TECHNOLOGII POLITECHNIKI RZESZOWSKIEJ

mgr Maciej Szalacha

Dyrektor Centrum Transferu Technologii, kierownik jednostki

tel.: 17 743 2116

pokój: V-A.220A

email: szalacha@prz.edu.pl

BIURO TRANSFERU INNOWACYJNYCH TECHNOLOGII

DZIAŁ DS. OCHRONY WŁASNOŚCI
INTELEKTUALNEJ

DZIAŁ TRANSFERU TECHNOLOGII

mgr Piotr Okarmus

Rzecznik Patentowy

tel.: 17 865 3848

pokój: V-A.223

email: piotr_okarmus@prz.edu.pl

mgr inż. Ewelina Nycz-Pado

tel.: 17 743 2168

pokój: V-A.422

email: enycz@prz.edu.pl

mgr inż. Ilona Szuba

tel.: 17 865 1227

pokój: V-A.223

email:  iszuba@prz.edu.pl

mgr Agnieszka Popek

tel.: 17 743 2135

pokój: V-A.422

email: apopek@prz.edu.pl

mgr inż. Karolina Trytek

tel.: 17 743 2124

pokój: V-A.220B

email: kkasica@prz.edu.pl

mgr Katarzyna Deręgowska

tel.: 17 743 2118

pokój: V-A.422

email: derkat@prz.edu.pl

mgr Aleksandra Paciura

tel.: 17 743 2198

pokój: V-A.422
email: olap@prz.edu.pl

BIURO BADAŃ PROJEKTÓW NAUKOWYCH REALIZOWANYCH Z PODMIOTAMI GOSPODARCZYMI

DZIAŁ PROJEKTÓW KRAJOWYCH       

DZIAŁ PROJEKTÓW MIĘDZYNARODOWYCH

mgr inż. Sabina Chorzępa

tel.: 17 865 1478

pokój: V-A.222

email: schorz@prz.edu.pl

mgr Elżbieta Mróz

tel.: 17 865 3828

pokój: V-A.220B

email: e_mroz@prz.edu.pl

mgr Katarzyna Dudek

tel.: 17 743 2114

pokój: V-A.222

email: kdudek@prz.edu.pl

mgr Barbara Pomykała

tel.: 17 743 2148

pokój: V-A.220B

email: bstec@prz.edu.pl

mgr Agnieszka Łabaj

tel.: 17 865 1196

pokój: V-A.222

email: alabaj@prz.edu.pl

mgr Monika  Szeląg

tel.:17 743 2045

pokój: V-A.221

email: mszelag@prz.edu.pl

mgr Anna Głąb

tel.: 17 743 2220

pokój: V-A.220B

email: ania@prz.edu.pl

mgr Michał Tobjasz

tel.: 17 743 2153

pokój: V-A.221

email: michalt@prz.edu.pl

BIURO BADAŃ NAUKOWYCH

mgr Magdalena Śmigała

tel. 17 743 2453

e-mail: m.smigala@prz.edu.pl

pokój V-A 218

mgr Marta Jaskółka

tel. 865 1134

e-mail: martap@prz.edu.pl

pokój V-A 218

mgr Joanna Kuc

tel. 17 743 2316

e-mail: j_kuc@prz.edu.pl

pokój V-A 218

mgr Agnieszka Pizło

tel. 17 865 1133

e-mail: agacz@prz.edu.pl

pokój V-A 218

Nasze serwisy używają informacji zapisanych w plikach cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie plików cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki, które możesz zmienić w dowolnej chwili. Więcej informacji odnośnie plików cookies.

Akceptuję