Strona: Webinaria informacyjne programu Erasmus+, Akcja 2 Kształcenie i szkolenie zawodowe / Oferta dla przemysłu

2024-01-22

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach informacyjnych w formie online (webinaria) prezentujących ofertę programu Erasmus+ Akcji 2. Partnerstwa na rzecz współpracy (Partnerships for Cooperation, Key Action 2 - KA2)
w sektorze Kształcenie i szkolenia zawodowe w konkursie 2024. Podczas webinariów przedstawimy wymogi Programu oraz zasady ubiegania się o dofinansowanie.

Osoby zainteresowane wnioskowaniem w KA220-VET Partnerstwa współpracy (120 / 250 / 400 tyś. EUR) zapraszamy na webinarium merytoryczne 8 lutego i webinarium dotyczące aspektów technicznych 14 lutego 2024.

KA220 to akcja skierowana do wszystkich organizacji, które poszukują możliwości poprawy jakości i znaczenia swoich działań, rozwijanie sieci partnerów i umiędzynarodowienie charakteru działań – poprzez wymianę i rozwój nowych praktyk i metod oraz tworzenie rezultatów o istotnej wartości na szczeblu europejskim.

Osoby zainteresowane wnioskowaniem w Akcji KA210-VET Partnerstwa na małą skalę (30 / 60 tyś. EUR) zapraszamy na webinarium merytoryczne 7 lutego i webinarium dotyczące aspektów technicznych 14 lutego 2024.

KA210 to akcja skierowana do organizacji mniej doświadczonych w Akcji 2 programu Erasmus+. Dzięki prostszym wymogom, niższym budżetom i krótszemu czasowi trwania projektów jest łatwiejsza do zarządzania dla organizacji
o mniejszych zasobach. Akcja ta umożliwia łączenie działań o charakterze międzynarodowym i krajowym.

MERYTORYCZNE WEBINARIUM KA210‑VET – 7 LUTEGO 2024 (ŚRODA), GODZ. 10:00, DŁUGOŚĆ OK. 2 GODZIN:

1. Wprowadzenie: m.in. ogólne informacje o Programie i charakterystyka Akcji 2, priorytety sektorowe
    i horyzontalne.
  2. Partnerstwa na małą skalę (KA210) - charakterystyka, finansowanie, kryteria oceny.
  3. Pytania i odpowiedzi.

Rejestracja na część merytoryczną: Spotkanie informacyjne dla wnioskodawców programu Erasmus+, Partnerstwa na małą skalę KA210-VET (2) (office.com)

MERYTORYCZNE WEBINARIUM KA220‑VET – 8 LUTEGO 2024 (CZWARTEK), GODZ. 10:00, DŁUGOŚĆ OK. 2 GODZIN:

i horyzontalne.
  2. Partnerstwa współpracy (Cooperation Partnerships, KA220) - charakterystyka, finansowanie, kryteria oceny.
  3. Pytania i odpowiedzi.

Rejestracja na część merytoryczną: Spotkanie informacyjne - program Erasmus+, Partnerstwa współpracy KA220-VET (office.com)

WEBINARIUM DOTYCZĄCE ASPEKTÓW TECHNICZNYCH WNIOSKOWANIA KA210‑VET ORAZ KA220‑VET – 14 LUTEGO 2024 (ŚRODA), GODZ. 10:00 DŁUGOŚĆ OK. 2 GODZIN:

1. Narzędzia cyfrowe obsługujące system wnioskowania.
  2. Rejestr Organizacji (ORS) - pozyskanie numeru OID.
  3. Formularz wniosku.
  4. Wymogi formalne.

Rejestracja na część techniczną: Spotkanie informacyjne - program Erasmus+, Webinarium techniczne KA210-VET
i KA220-VET (office.com)

Rejestracja na każde webinarium jest niezależna, należy zarejestrować się osobno na każde webinarium. Zapraszamy do rejestracji w dogodnym dla Państwa terminie, najpóźniej w terminie wskazanym w formularzu zgłoszeniowym dla danego spotkania. Link do spotkania zostanie do Państwa wysłany na dzień przed każdym spotkaniem na adres mailowy podany w ankiecie rejestracyjnej.