Strona: Uczelnie przygotują kadry dla nowoczesnej gospodarki / Oferta dla przemysłu

Uczelnie przygotują kadry dla nowoczesnej gospodarki

2023-07-26

Pół miliarda złotych z programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego popłynie do szkół wyższych na wsparcie kierunków studiów przygotowujących kadry na potrzeby gospodarki i rynku pracy, a także podnoszenie kwalifikacji lub kompetencji kadry zaangażowanej w proces kształcenia na kierunkach objętych takim wsparciem. Już od 10 lipca do 31 października br. Narodowe Centrum Badań i Rozwoju czeka na wnioski uczelni w konkursie „Kształcenie na potrzeby gospodarki”.

Więcej: Uczelnie przygotują kadry dla nowoczesnej gospodarki - Narodowe Centrum Badań i Rozwoju - Portal Gov.pl (www.gov.pl)