Strona: Możliwości udziału przedsiębiorstw w Horyzoncie Europa – szkolenie online / Oferta dla przemysłu

Możliwości udziału przedsiębiorstw w Horyzoncie Europa – szkolenie online

2023-11-15

HPK PPW serdecznie zaprasza na szkolenie online poświęcone możliwościom udziału przedsiębiorstw w Horyzoncie Europa.

Program Ramowy Komisji Europejskiej Horyzont Europa oferuje różnorodne konkursy (granty) przeznaczone dla małych i średnich przedsiębiorstw, dużych przedsiębiorstw (przemysłu) oraz instytucji otoczenia biznesu. Szkolenie ma na celu przybliżenie szeregu możliwości finansowania projektów dla wspomnianych podmiotów, w szczególności grantów Europejskiej Rady ds. Innowacji.

Termin: 16.11.2023; 11:00 – 12:00

Szkolenie zostanie poprowadzone w ramach Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości w Małopolsce: Strona główna - Światowy Tydzień Przedsiębiorczości (tydzienprzedsiebiorczosci.malopolska.pl)

Rejestracja: Możliwości udziału przedsiębiorstw w Horyzoncie Europa - Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo-Wschodnia - Portal Gov.pl (www.gov.pl)