Strona: Invitation: online debate "VC and university start-ups" / Oferta dla przemysłu

Invitation: online debate "VC and university start-ups"

2023-11-17

W imieniu organizatorów zapraszamy do wzięcia udziału w debacie on-line pt. „Venture capital and University start-ups”, które zaplanowane jest na 29 listopada br.

Wydarzenie będzie poświęcone instrumentom finansowym, dostępnych dla zakładanych akademickich start-upów
i spin-offów.

Więcej informacji: Online debate (edu4entrepreneurship.com)

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Aby wziąć w nim udział należy się zarejestrować: VC and university start-ups (google.com)

Wydarzenie odbędzie się na platformie Zoom: Launch Meeting - Zoom

Debata ta jest częścią międzynarodowego projektu skupiającego się na edukacji w zakresie przedsiębiorczości, który otrzymał wsparcie ze strony Międzynarodowego Funduszu Wyszehradzkiego.

Więcej: Toolkit (edu4entrepreneurship.com)