Strona: Bezpłatne szkolenie: Bon na Innowacje dla MSP w Małopolsce - praktyczne aspekty / Oferta dla przemysłu

Bezpłatne szkolenie: Bon na Innowacje dla MSP w Małopolsce - praktyczne aspekty

2023-11-20

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska zaprasza przedsiębiorców do udziału w bezpłatnym szkoleniu: Bon na Innowacje dla MSP w Małopolsce - praktyczne aspekty aplikowania.

Celem szkolenia jest przedstawienie zasad konkursu Działanie 1.2 Bony na innowacje dla MSP, typ projektu A. Bony na innowacje dla MSP w ramach programu Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027.

W trakcie szkolenia zostaną przedstawione warunki aplikowania w konkursie wspierającym innowacyjność
i konkurencyjność mikro, małych i średnich przedsiębiorstw działających w województwie małopolskim. Szczególny nacisk zostanie postawiony na praktyczne wskazówki przygotowywania aplikacji konkursowej oraz omówienie sposobu oceny projektów.

Zakres szkolenia:

• Warunki aplikowania.
  • Praktyczne wskazówki jak przygotować się do aplikowania.
  • Kryteria oceny wniosków o dofinansowanie.
  • Najczęściej popełniane błędy.
  • Sesja pytań i odpowiedzi.

Termin szkolenia: 01.12.2023 r., w godzinach 10:00 – 13:00

Miejsce: Centrum Transferu Technologii Politechnika Krakowska, ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków

Szczegóły oraz rejestracja: Bon na Innowacje dla MŚP w Małopolsce – praktyczne aspekty aplikowania - Szkolenia - Centrum Transferu Technologii - Politechnika Krakowska