Strona: Zaproszenie na webinarium nt. Partnerstw współpracy dla szkolnictwa wyższego w programie Erasmus+, konkurs 2023 r., 7 lutego 2023 / Oferta dla przemysłu

2023-01-25

Narodowa Agencja Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności serdecznie zaprasza na webinarium poświęcone Partnerstwom współpracy (Cooperation Partnerships) dla szkolnictwa wyższego, które odbędzie się
7 lutego 2023 r. w godz. 10.00 – 14.00 w formule online za pośrednictwem aplikacji MsTeams.

W załączeniu niniejszej aktualności znajduje się program wydarzenia.

Webinarium ma na celu przedstawienie informacji o zasadach realizacji projektów i wnioskowaniu w konkursie 2023. Termin składania wniosków o Partnerstwa współpracy mija 22 marca 2023, godz. 12:00.

Webinarium skierowane jest m.in. do nauczycieli akademickich ze wszystkich dyscyplin naukowych oraz pracowników działów projektów i biur współpracy z zagranicą zainteresowanych realizacją projektów międzynarodowych
o charakterze edukacyjnym.

Rejestracja na webinarium trwa do 2 lutego br. poprzez link: Webinarium nt. Partnerstw współpracy w szkolnictwie wyższym - konkurs 2023 (webankieta.pl)

Do osób zarejestrowanych zostanie wysłany link do spotkania po zamknięciu rejestracji.

Informujemy, że są już dostępne formularze wniosków na ten typ projektów (symbol KA220-HED): Możliwości w programie Erasmus + | Programy Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności (europa.eu)

Jednocześnie informujemy, że w dniach 27 lutego – 1 marca br. odbędą się konsultacje indywidualne dla potencjalnych wnioskodawców. Szczegóły już wkrótce.