Strona: Zaproszenie dla studentów do udziału w programie inkubacyjnym GAEA / Oferta dla przemysłu

Zaproszenie dla studentów do udziału w programie inkubacyjnym GAEA

2024-05-08

Trwa nabór w międzynarodowym inkubatorze GAEA, który jest kompleksowym programem Open Innovation prestiżowego European Institute of Innovation & Technology (EIT). Program oferuje kompleksowe wsparcie dla ambitnych studentów i badaczy pragnących przekształcić swoje pomysły w udane startupy. Zapewnia wsparcie od tworzenia koncepcji po powstanie firmy poprzez kursy online, konkursy innowacji oraz wizyty w firmach. Dodatkowo, program oferuje akcelerację, indywidualne wsparcie biznesowe i dostęp do finansowania nawet do 500 000 €
w ostatnim etapie mającym formę konkursu.

W imieniu organizatorów zapraszamy do udziału w nim zdolnych i ambitnych studentów interesujących się tematyką startupów z różnych dziedzin akademickich, w tym biznesu, finansów, marketingu, technologii i inżynierii, a także badaczy i doktorantów z wszelkich dziedzin naukowych.

Termin na zgłoszenie się do konkursu upływa 12 maja.

Formularz dla kandydatów i kandydatek oraz więcej informacji o Konkursie: Poland - GAEA (gaeachallenge.eu)