Strona: V edycja Ogólnopolskiej Konferencji „Podkarpacie dla biznesu”: 31.01.2019 / Oferta dla przemysłu

V edycja Ogólnopolskiej Konferencji „Podkarpacie dla biznesu”: 31.01.2019

2019-01-25
, red.  Sławomir Stec

Zakład Ubezpieczeń Społecznych Oddział w Rzeszowie przy partnerstwie Politechniki Rzeszowskiej organizuje piątą edycję Ogólnopolskiej Konferencji „Podkarpacie dla biznesu”. Hasło jubileuszowej edycji Konferencji to: „W świetle zmieniających się przepisów”. Tegoroczna edycja jest także nastawiona na przekaz niezbędnej wiedzy dla pracowników jednostek samorządów terytorialnych oraz pozostałej administracji publicznej.

Termin: 31 stycznia 2019 r.

Miejsce: Politechnika Rzeszowska – al. Powstańców Warszawy 12.

Godzina: 9.00

Celem tego wydarzenia, podobnie jak w latach ubiegłych jest merytoryczne i praktyczne wsparcie uczestników rynku pracy, pracowników oraz przedsiębiorców, motywowanie do jej rozwoju oraz tworzenia nowych miejsc pracy z wykorzystaniem potencjału kadrowego Podkarpacia, ze szczególnym uwzględnieniem absolwentów uczelni wyższych będących nośnikiem wysokiego poziomu merytorycznego, kreatywności i innowacyjności. W poprzednich edycjach Konferencji uczestniczyło łącznie ponad tysiąc osób.

Patronat nad tegoroczną edycją konferencji udzielili: Minister Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszowa.

W załącznikach poniżej znajdziecie Państwo zaproszenie oraz harmonogram tegorocznej edycji wydarzenia.