Strona: Szkolenie "Podstawy ochrony własności przemysłowej" / Oferta dla przemysłu

Szkolenie "Podstawy ochrony własności przemysłowej"

2018-06-25
, red.  Sławomir Stec

Prorektor ds. rozwoju i kontaktów z gospodarką dr hab. inż. Mariusz Oleksy, prof PRz i Dyrektor Centrum Transferu Technologii dr inż. Sławomir Stec serdecznie zapraszają pracowników Politechniki Rzeszowskie na panel szkoleniowy pt.: "Podstawy ochrony własności przemysłowej", które odbędzie się w dniu 29.06.2018 r. o godz. 9.00 w Sali Senatu, bud. V.

Program szkolenia obejmować będzie następujące zagadnienia:

- przedmioty własności przemysłowej występujące na uczelniach (wynalazek, wzór użytkowy, wzór przemysłowy);

- zgłaszanie przedmiotów własności przemysłowej na PRz;

- poszukiwania w stanie techniki,
Na końcu przewidziano sesję pytań i odpowiedzi.

Przewidywany czas: 90 min.
Prowadzący panel - mgr Piotr Okarmus, wieloletni pracownik Działu ds. własności intelektualnej Politechniki Rzeszowskiej, aplikant rzecznikowski