Strona: Szkolenie: metoda Lump Sum w Horyzoncie Europa - 2 edycja / Oferta dla przemysłu

Szkolenie: metoda Lump Sum w Horyzoncie Europa - 2 edycja

2023-02-21

Komisja Europejska planuje ogłaszać w Horyzoncie Europa coraz więcej konkursów stosując ryczałtową metodę rozliczania projektów tzw. Lump Slum.

M.in. projekty finansowane w instrumentach Wideningu, tj. Twinnig, European Excellence Initiative, ERA Chairs będą finansowane z zastosowanej tej metody.

W związku z tym Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo-Wschodnia organizuje szkolenie (stacjonarne) pt. „Zasady finansowania projektów w Horyzoncie Europa w formie ryczałtowej (Lump Slum) – druga edycja”, na którym zostaną przedstawione szczegółowe zasady tworzenia budżetu do projektów finansowanych metodą Lump Sum.

Szkolenie jest bezpłatne. Obowiązuje kolejność zgłoszeń – ilość miejsc: 30

Rejestracja: Zasady finansowania projektów w Horyzoncie Europa w formie ryczałtowej (Lump Sum) - druga edycja - Szkolenia - Centrum Transferu Technologii - Politechnika Krakowska

Miejsce szkolenia: sala konferencyjna CTT PK, II piętro, budynek Galerii GIL, Politechnika Krakowska,
ul. Warszawska 24, Kraków.