Strona: Szkolenie: Horyzont Europa dla biznesu - EIC ACCELERATOR / Oferta dla przemysłu

Szkolenie: Horyzont Europa dla biznesu - EIC ACCELERATOR

2023-05-08

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej zaprasza przedsiębiorców na bezpłatne szkolenie online: Horyzont Europa dla biznesu - EIC Accelerator. Zdobądź finansowanie dla swojej firmy. Szkolenie odbędzie się 10 maja 2023 r., w godzinach 10:00-11:30.

W ramach szkolenia zostaną zaprezentowane praktyczne wskazówki i porady dotyczące przygotowywania wniosków
w ramach programu Komisji Europejskiej EIC Accelerator.

EIC Accelerator to program dedykowany pojedynczym podmiotom z sektora MSP ze wszystkich branż, które wykazują wysoki potencjał do wzrostu, mają przełomowe rozwiązania (technologie, produkt, usługa) znajdujące się w fazie bezpośrednio poprzedzającej skalowanie i zamierzają wdrożyć je na rynek europejski i globalny.

Program oferuje dotacje, finansowanie mieszane (dotacja oraz inwestycja udziałowa), jak również wsparcie merytoryczne w postaci mentorów i coachingu biznesowego.

Szczegóły oraz rejestracja: Horyzont Europa dla biznesu - EIC Accelerator. Zdobądź finansowanie dla swojej firmy. - Szkolenia - Centrum Transferu Technologii - Politechnika Krakowska

Dodatkowo w załączeniu niniejszej aktualności znajduje się również wydawnictwo biuletynu Alert Newsletter ośrodka Enterprise Europe Network przy Centrum Transferu Technologii Politechniki Krakowskiej.