Strona: Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w CTT PK – zapraszamy / Oferta dla przemysłu

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości w CTT PK – zapraszamy

2022-11-07

Szkolenie: Oferta Programu Ramowego Horyzont Europa dla przedsiębiorców

Program Ramowy Komisji Europejskiej „Horyzont Europa” oferuje różnorodne konkursy przeznaczone dla małych
i średnich przedsiębiorstw, dużych przedsiębiorstw (przemysłu) oraz instytucji otoczenia biznesu. Szkolenie ma na celu przybliżenie szeregu możliwości finansowania projektów (grantów) dla przemysłu, ze szczególnym naciskiem na granty Europejskiej Rady ds. Innowacji (EIC)

Miejsce szkolenie: szkolenie on-line

Termin: 15.11.2022, godz. 11:00 – 12:15

Link do rejestracji: Oferta Programu Ramowego Horyzont Europa dla przedsiębiorców (clickmeeting.com)

Szkolenie: Horyzont Europa w pigułce

Horyzont Europa w pigułce to szkolenie dla wszystkich zainteresowanych możliwościami udziału w projektach finansowanych bezpośrednio z Komisji Europejskiej.

Horyzont Europa to już 9. program ramowy w zakresie badań i innowacji, przewidziany na lata 2021–2027,
z rekordowym budżetem  ok. 95,5 mld euro.

Podczas spotkania przybliżone zostaną Państwu ogólne zasady programu, rodzaje konkursów, finansowanie oraz korzyści jakie niesie za sobą uczestnictwo w międzynarodowych projektach badawczych i innowacyjnych.

Miejsce szkolenie: szkolenie on-line

Termin: 18.11.2022, godz. 10:00 – 11:15

Link do rejestracji: Horyzont Europa w pigułce (clickmeeting.com)