Strona: Środowiskowe wytyczne w związku z częściowym przywracaniem działalności uczelni / Oferta dla przemysłu

Środowiskowe wytyczne w związku z częściowym przywracaniem działalności uczelni

2020-05-19

Szanowni Państwo;

Na stronie internetowej Serwisu Rzeczypospolitej Polskiej znajdują się wytyczne, dotyczące przywracania działalności uczelni, zostały wypracowane przez przedstawicieli środowiska akademickiego, skonsultowane z Konferencjami rektorów oraz przedstawicielami studentów i doktorantów.

Wytyczne dotyczą:

1. Prowadzenia zajęć w trybie zdalnym;
  2. Organizacji pracy na uczelniach.

Informacji na temat walki z rozprzestrzenianiem się epidemii koronawirusa należy szukać w oficjalnych źródłach. Zachęcamy do śledzenia strony www.gov.pl/koronawirus.

Środowiskowe wytyczne w związku z częściowym przywracaniem działalności uczelni znajdują się w załączeniu niniejszej aktualności.

Źródło aktualności: link