Strona: Shesnnovation Academy - program startupowy dla kobiet w STEM / Oferta dla przemysłu

Shesnnovation Academy - program startupowy dla kobiet w STEM

2022-10-21

Aplikuj: SHESNNOVATION 2022/2023 - formularz aplikacyjny (google.com)

Fundacja Edukacyjna Perspektywy szuka przedsiębiorczych osób do IVedycji Shesnnovation Academy (link) – bezpłatnego programu startupowego dla kobiet w STEM (Science, Technology, Engineering, Mathematics). Naszym zdaniem są Państwo najlepszym miejscem komunikacji z naszymi potencjalnymi odbiorcami, dlatego zwracamy się
z prośbą o pomoc w szerzeniu informacji na temat Shesnnovation Academy.

Poszukiwane są przedsiębiorcze, młode kobiety, zainteresowane nowymi technologiami, które chciałyby przekuć swoje innowacyjne pomysły w biznesową rzeczywistość i marzą o założeniu start-upu.

Shesnnovation Academy to półroczny program startupowy realizowany przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i Citi Foundation, przy wsparciu merytorycznym Fundacji Kronenberga działającej przy Citi.

IV Edycja Shesnnovation Academy

Zgłoszenia: do 30 października 2022

Szkolenia ✦ Eksperci ✦ Mentoring ✦ Networking ✦ Konkurs

W ciągu 6 miesięcy 35 młodych kobiet z pomysłem na startup technologiczny otrzyma m.in.:

• Cykl szkoleń o sztuce prowadzenia biznesu,
  • Indywidualny mentoring z wybitnymi przedstawicielami świata biznesu i nauki,
  • Porady ekspertów z branży oraz wsparcie organizacyjne w zakładaniu własnej firmy,
  • Program zwieńczy konkurs na najlepszy startup.

Dzięki Shesnnovation Academy powstało już 38 firm technologicznych!

Więcej informacji o programie na stronie: Shesnnovation Academy!