Strona: Ruszył XXII konkurs Polski Produkt Przyszłości / Oferta dla przemysłu

Ruszył XXII konkurs Polski Produkt Przyszłości

2019-09-18
, red.  Sławomir Stec

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości i Narodowe Centrum Badań i Rozwoju zapraszają do udziału w XXII edycji Polskiego Produktu Przyszłości. Konkurs promuje najbardziej innowacyjne wyroby i technologie opracowane w Polsce. Po raz pierwszy uczestnicy Konkursu rywalizować będą nie o grant, ale o nagrody finansowe w wysokości do 100 tys. zł.

Jeśli posiadasz produkt, który dzięki swojej innowacyjności ma szansę zaistnieć na globalnym rynku, weź udział w XXII edycji konkursu Polski Produkt Przyszłości. Konkurs wyłania i promuje najbardziej innowacyjne wyroby i technologie opracowane w Polsce. Tym razem uczestnicy będą rywalizować nie o grant, ale o nagrody finansowe w wysokości do 100 tys. zł.

Do udziału zapraszane są instytucje szkolnictwa wyższego i nauki, tj. uczelnie, instytuty naukowe i badawcze oraz ich sieci a także przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Polski.

Wyroby i technologie zgłaszane do konkursu powinny być:

• doprowadzone co najmniej do etapu prac wdrożeniowych (produkt niewdrożony) – wymagany poziom gotowości technologicznej co najmniej 6 TRL,
  • albo wdrożone do produkcji maksymalnie 24 miesiące przed dniem złożenia wniosku konkursowego (produkt wdrożony).

Szczegóły konkursu znajdują się pod linkiem.