Strona: Rozwiązania dla szkolnictwa wyższego i nauki w drugiej tarczy antykryzysowej / Oferta dla przemysłu

Rozwiązania dla szkolnictwa wyższego i nauki w drugiej tarczy antykryzysowej

2020-04-28

Przedłużenie o rok okresu ewaluacji działalności naukowej, możliwość obrony prac doktorskich online, uelastycznienie procedur czy przeprowadzanie posiedzeń organów kolegialnych z wykorzystaniem technologii informatycznych - m.in. takie rozwiązania dotyczące nauki i uczelni wprowadza tzw. druga tarcza antykryzysowa.

Obszar szkolnictwa wyższego i nauki - jakie zmiany wprowadza druga tarcza antykryzysowa?

• Studenci, doktoranci – legitymacje, zapomogi, kredyty
  • Większe uprawnienia dla rektorów