Strona: Regiony na Horyzoncie - marzec z HPK Polska Południowo-Wschodnia / Oferta dla przemysłu

Regiony na Horyzoncie - marzec z HPK Polska Południowo-Wschodnia

2024-03-04

Z początkiem marca br. Krajowy Punkt Kontaktowy (KPK) działający w NCBR rozpoczyna kampanie informacyjną Regiony na Horyzoncie.

Jej celem jest zaprezentowanie bogatej oferty wsparcia świadczonego w regionach przez Horyzontalne Punkty Kontaktowe (HPK), pokazanie sukcesów jednostek z danego regionu oraz zachęcenie lokalnych środowisk do głębszego zaangażowania się w program Horyzont Europa.

W ramach cyklu wydarzeń organizowanych przez HPK PPW oferowane są następujące szkolenia:

• Zostań ekspertem oceniającym wnioski Komisji Europejskiej – webinar 7 marca br.;
  • Rozwój kariery naukowej z Horyzontem Europa – webinar 11 marca br.;
  • Nauki o życiu w grantach Europejskiej Rady ds. Badań Naukowych (ERC) – webinar 12 marca br.;
  • Horyzont Europa dla Przedsiębiorców – szkolenie stacjonarne 14 marca br.;
  • Pakiet Widening – szansa na rozwój polskich jednostek badawczo-naukowych – webinar 15 marca br.;
  • Ochrona prawna rezultatów projektów w HE w obszarze nauk o życiu – webinar 19 marca.

Szczegóły oraz rejestracja na stronie HPK Polska Południowo-Wschodnia: Strona główna - Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo-Wschodnia - Portal Gov.pl (www.gov.pl)