Strona: Projekt pt. „Nowa jakość – zintegrowany program rozwoju Politechniki Rzeszowskiej” / Oferta dla przemysłu

2018-09-25
, red.  Sławomir Stec

Przypominamy, że już od 1 października br. rozpoczynamy realizację projektu pt. „Nowa jakość – zintegrowany program rozwoju Politechniki Rzeszowskiej”.

Celem głównym projektu jest poprawa efektywności funkcjonowania Politechniki Rzeszowskiej w jej kluczowych obszarach, tj. w dydaktyce i zarządzaniu zasobami zgodnie z oczekiwaniami otoczenia społeczno gospodarczego.

Działania w projekcie:

• Dostosowanie programu kształcenia dla kierunku lotnictwo i kosmonautyka WBMiL do potrzeb pracodawców
  • Realizacja działań podnoszących kompetencje wśród studentów PRz
  • Organizacja staży dla studentów PRz
  • Realizacja działań podnoszących kompetencje kadry dydaktycznej PRz
  • Realizacja działań podnoszących kompetencje zarządcze kadry kierowniczej i administracyjnej PRz wraz ze wsparciem informatycznym

Grupy docelowe:

• Studenci Prz kształcący się na studiach stacjonarnych I – II stopnia z 6 wydziałów: WZ, WBMiL, WCh, WMiFS, WBIŚiA, WEiI
  • Pracownicy dydaktycznie PRz
  • Kadra zarządzająca PRz
  • Kadra administracyjna PRz

Okres realizacji: od 1 października 2018 r. do 30 września 2022 r.

Wartość ogólna projektu została oszacowana na kwotę 19 796 638,45 zł, z czego uzyskane dofinansowanie wynosi 19 202 739,29 zł