Strona: Program Akceleracyjny - nabór do PAPA Science Startup / Oferta dla przemysłu

Program Akceleracyjny - nabór do PAPA Science Startup

2024-10-16

W imieniu Podkarpackiego Centrum Innowacji mamy przyjemność zaprosić doktorantów do udziału w trzeciej edycji Programu Akceleracji Przedsiębiorczości Akademickiej „Science Startup".

Program oferuje niepowtarzalną okazję do rozwijania swoich pomysłów badawczych i przekształcania ich w udane przedsięwzięcia biznesowe.

Podczas udziału w programie uczestnicy będą mieli dostęp do:

• praktycznych szkoleń z zakresu projektowania biznesu, pozyskiwania środków na rozwój, tworzenia agend badawczych;
  • wsparcia doświadczonych mentorów i doradców w zakresie opracowania modelu biznesowego i strategii wdrożenia wyników badań;
  • możliwości nawiązania kontaktu z potencjalnymi inwestorami, partnerami biznesowymi i innymi naukowcami zainteresowanymi innowacyjnymi projektami.

Po ukończeniu programu, każdy uczestnik otrzyma unikalny Certyfikat Menadżera Transferu Technologii, który będzie świadectwem zdobytych kompetencji.

To idealna okazja dla wszystkich badaczy (program adresowany jest również do pracowników naukowych)
i doktorantów podkarpackich uczelni wyższych, którzy mają nietuzinkowe pomysły i chcą przekształcić je
w innowacyjne przedsięwzięcia.

Niezależnie od etapu kariery naukowej, zachęcamy do udziału w programie, który może być kluczem do sukcesu.

Udział w Programie jest całkowicie bezpłatny.

Rekrutacja potrwa do 21 października 2024 roku.

Pierwsze zajęcia: 22.10.2024r.

Formularz rejestracyjny oraz harmonogram znajdziecie na stronie internetowej programu: Program Akceleracji Przedsiębiorczości Akademickiej - Science Startup (pcinn.org)