Strona: [PACTT] program ERA Talents w ramach Horyzont Europa - szkolenie online / Oferta dla przemysłu

[PACTT] program ERA Talents w ramach Horyzont Europa - szkolenie online

2022-07-18

Szanowni Państwo;

w imieniu Horyzontalnego Punktu Kontakowego Polska Południowo -Wschodnia, działającego przy CTT PK, zapraszamy na krótkie szkolenie online na temat nowego programu KE - ERA Talents.

29 czerwca KE w ramach Horyzontu Europa ogłosiła nabór na nowy typ projektów -  ERA Talents.

Są to projekty skierowane do krajów słabszych UE (Widening), w tym do Polski. Głównym celem ERA Talents jest międzysektorowa oraz międzynarodowa wymiana pracowników w celu poszerzenia umiejętności oraz zacieśnienia współpracy pomiędzy nauką a biznesem.

Szkolenie online dotyczące projektów tego typu odbędzie się w dniu 26 lipca, godz. 10:00 - 10:30.

Link do rejestracji:

Szkolenie zostanie poprowadzone przez Magdalenę Wójtowicz, ekspertkę Horyzontalnego Punktu Kontaktowego Polska Południowo - Wschodnia.