Strona: Ostatni nabór do Akademii Menadżera Innowacji / Oferta dla przemysłu

Ostatni nabór do Akademii Menadżera Innowacji

2023-01-10

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości rozpoczęła rekrutację do szóstej  i ostatniej już edycji szkoleniowo-doradczego programu Akademia Menadżera Innowacji, która potrwa tylko do 31 stycznia br. do godz. 16.

Małe, średnie i duże przedsiębiorstwa mogą już składać wnioski do udziału w tym unikatowym, ogólnopolskim programie. Zapraszamy przedsiębiorców i pracowników poszukujących sposobów na wdrożenie innowacji,  zwiększenie konkurencyjności i wzrost rentowności firmy. Dofinansowanie ze środków UE wynosi do 80 proc.
dla mikro-, małych i średnich przedsiębiorstw oraz do 50 proc. dla dużych.

AMI to kompleksowy program wykładów i warsztatów oraz współpraca z wybranym doradcą. Wykładowcami, metodykami, warsztatowcami i doradcami AMI są uznani eksperci, praktycy, liderzy i mentorzy z dziedziny wdrażania
i zarządzania innowacjami. Celem Akademii jest rozwój kompetencji menadżerów i pracowników kluczowych dla wdrażania innowacji w firmach. Realizacja szkoleń i doradztwa AMI pozwala na podniesienie kompetencji
i wykształcenie menadżerów innowacji nowej generacji, a w efekcie – na sukces rynkowy wielu firm.

VI edycja programu będzie realizowana od kwietnia do września 2023 r.

Więcej informacji: Akademia Menadżera Innowacji - PARP - Centrum Rozwoju MŚP