Strona: Punkt Informacyjny NCBiR / Oferta dla przemysłu

Punkt Informacyjny NCBiR

2020-05-12

Szanowni Państwo;

informujemy, że na stronie internetowej Narodowego Centrum Badań i Rozwoju dostępny jest Punkt Informacyjny,
z którym można kontaktować się od poniedziałku do piątku w godzinach 8:15 - 16:15.

Do zadań Punktu Informacyjnego należy:

• przekazywanie Klientom informacji o ofercie programowej NCBR, w tym w szczególności o programach, konkursach, przedsięwzięciach i działaniach finansowanych przez NCBR, kryteriach wyboru projektów
    w ramach poszczególnych programów;
  • wsparcie Klientów w definiowaniu projektów badawczo-rozwojowych, w tym w szczególności udzielanie informacji nt. etapów projektów B+R;
  • udzielanie wyczerpujących odpowiedzi na pytania wpływające do Punktu ze strony Klientów;
  • wsparcie Klientów w odnalezieniu informacji nt. oferty programowej NCBR oraz konkretnej dokumentacji konkursowej;
  • przekazywanie Klientom informacji na temat funkcjonowania ekosystemu wsparcia działalności badawczo-rozwojowej w Polsce;
  • przekazywanie Klientom informacji na temat innych agencji rządowych, w których można uzyskać różnego rodzaju wsparcie w rozwoju firmy, w szczególności w oparciu o działalność badawczo-rozwojową.

Dodatkowo zachęcamy do zapoznania się z odpowiedziami na najczęściej zadawane pytania. W podzielonej tematycznie i przystępnie napisanej publikacji znajdziecie Państwo odpowiedzi na ponad 100 pytań dotyczących realizacji projektów, konkursów i działalności NCBR (FAQ dot. Punktu Informacyjnego jest załączony w niniejszej aktualności).

Spotkania informacyjne, szkolenia, warsztaty: link