Strona: Last call: akcelerator data/AI, DL, ML | zapisz się do 23 czerwca / Oferta dla przemysłu

Last call: akcelerator data/AI, DL, ML | zapisz się do 23 czerwca

2022-06-21

To już ostatnie godziny, aby zapisać się do bezpłatnego Akceleratora Innovatorium i pod okiem mentorów w ciągu zaledwie 20 godzin zajęć online rozwinąć biznesowo swój pomysł na produkt oparty na danych lub sztucznej inteligencji (AI).

Termin zgłoszeń upływa 23 czerwca.

Aplikacja: www.akcelerator.innovatorium.eu/aplikacja/

Uczestnicy bezpłatnie przejdą przez program szkoleniowy realizowanych przez akademików z renomowanych uczelni zagranicznych i polskich oraz praktyków biznesu. Wśród prowadzących i mentorów są m.in.:

• Michał Kosiński, prof. Uniwersytetu Stanforda, którego badania ujawniły zagrożenia dla prywatności w aferze Cambridge Analytica
  • Agnieszka Skala, prof. Politechniki Warszawskiej, badaczka i mentorka startupów
  • Mike Rosenberg, dyr. ESE Advanced Management Program in Media Entertainment w Nowym Jorku
  • Maciej Kraus, specjalista od strategii cenowych
  • Arek Skuza, menedżer biznesowy i konsultant
  • Tomasz Goliński, Partner Zarządzający CofounderZone

Najważniejszym elementem projektu jest możliwość zaprezentowania swojego pomysłu przed funduszami Venture Capital. Autorzy najciekawszych pomysłów dostaną szansę, by założyć firmę pod skrzydłami jednego z funduszy VC.

Więcej: Siedzisz w danych? Naucz się, jak zrobić „pitch” i pokaż się na rynku – Akcelerator.innovatorium.eu