Strona: Konkurs Student-Wynalazca / Oferta dla przemysłu

Konkurs Student-Wynalazca

2017-12-06
, red.  Piotr Okarmus

Ruszył nabór zgłoszeń do VIII edycji Ogólnopolskiego Konkursu Student-Wynalazca.

Pięciu laureatów nagród głównych weźmie udział w 46. Międzynarodowej Wystawie Wynalazków
w Genewie w dniach 11 – 15 kwietnia 2018 r. Organizator sfinansuje koszty stoiska wystawienniczego oraz podróży i pobytu laureatów  w Genewie. W dotychczasowych sześciu edycjach konkursu, nasi laureaci zdobyli na tej prestiżowej wystawie: 13 złotych, 13 srebrnych i 4 brązowe medale oraz liczne nagrody specjalne. Ponadto laureaci Konkursu zaprezentują swoje rozwiązania podczas Międzynarodowej Warszawskiej Wystawy Wynalazków IWIS 2018.

Nabór zgłoszeń do Konkursu będzie trwać od 1 listopada 2017 r. do 15 stycznia 2018 r.

Szczegółowe informacje o Konkursie dostępne są na stronie Centrum Ochrony Własności Intelektualnej Politechniki Świętokrzyskiej www.cowi.tu.kielce.pl