Strona: Konkurs dla studentów, doktorantów, naukowców, startupowców, ekspertów B+R i edukacji / Oferta dla przemysłu

2022-08-04
, red.  Aleksandra Paciura

Falling Walls Lab Warsaw zaprasza studentów, doktorantów, naukowców, startupowców, ekspertów B+R i edukacji do wzięcia udziału w konkursie.

Wystarczą trzy minuty, aby opowiedzieć o swoim pomyśle na zburzenie istniejącego muru – w branży technologicznej, gospodarce, społeczeństwie czy nauce, a następnie dołączyć do sieci niezwykłych umysłów z całego świata, która skupia obecnie ponad 1000 osób. Nauki ścisłe i przyrodnicze, inżynieryjno-techniczne, medyczne i o zdrowiu, rolnicze, społeczne, humanistyczne – do konkursu może się zgłosić przedstawiciel każdej z tych dziedzin. Również osoby, które zajmują się edukacją, zarządzają nauką i innowacjami.

Zapisy trwają do 15 sierpnia br. Więcej informacji można uzyskać na stronie: https://fallingwallslab.pl/