Strona: Konferencja: Praktyczny wymiar innowacji - szkoła, biznes i uczelnia w dążeniu do novum / Oferta dla przemysłu

2023-10-20

Rektor Politechniki Rzeszowskiej im. Ignacego Łukasiewicza ma zaszczyt zaprosić na konferencję "Praktyczny wymiar innowacji - szkoła, biznes i uczelnia w dążeniu do novum", która odbędzie się 27 października 2023 r. (piątek) o godzinie 09:30 w auli V-1 w Regionalnym Centrum Dydaktyczno-Konferencyjnym i Biblioteczno-Administracyjnym Politechniki Rzeszowskiej przy al. Powstańców Warszawy 12 w Rzeszowie.

Więcej informacji wraz z agendą spotkania w załączeniu aktualności.

Inne przydatne linki:

Konferencja: Praktyczny wymiar innowacji - szkoła, biznes i uczelnia w dążeniu do novum - ViaCarpatia

Praktyczny wymiar innowacji - Konferencja / Politechniczna Sieć VIA CARPATIA im. Prezydenta RP Lecha Kaczyńskiego (prz.edu.pl)