Strona: Komunikat NA dotyczący ogłoszenia dwóch dodatkowych konkursów w ramach akcji 2 – Partnerstwa strategiczne / Oferta dla przemysłu

2020-09-16

Narodowa Agencja za pośrednictwem strony internetowej erasmusplus.org.pl opublikowała komunikat dotyczący ogłoszenia dwóch konkursów o dofinansowanie projektów w ramach akcji 2 – Partnerstwa strategiczne w programie Erasmus+ w roku 2020 wspierających innowacje w obszarze kształcenia, szkolenia, młodzieży i sportu oraz zapewnia możliwości rozwoju osobistego, społeczno-edukacyjnego i zawodowego.

1. Partnerstwa na  rzecz  gotowości  do  edukacji  cyfrowej(w  sektorze  Edukacji  szkolnej, Kształcenia i szkolenia zawodowego oraz Szkolnictwa wyższego;
  2. Partnerstwa na rzecz kreatywności(w sektorze Młodzieży, Edukacji szkolnej i Edukacji dorosłych).

Termin składania wniosków: 29.10.2020 r.

Więcej informacji w załączeniu niniejszej aktualności.