Strona: Jak przygotować wniosek do konkursu Twinning - spotkanie informacyjne / Oferta dla przemysłu

Jak przygotować wniosek do konkursu Twinning - spotkanie informacyjne

2019-09-05
, red.  Sławomir Stec

Organizatorzy zapraszają na na spotkanie dotyczące akcji TWINNING.

TWINNING: opiera się na wzmocnieniu  określonego obszaru badań w ramach danej instytucji badawczej, poprzez współpracę (wymiana wiedzy, pracowników, szkolenia, szkoły letnie, konferencje) z przynajmniej dwiema wiodącymi instytucjami z innych krajów UE w danej dziedzinie badań.

Szkolenie to będzie prowadzone przez Pana Wojciecha Adamiaka, który jest ekspertem KPK z doświadczeniem w pisaniu oraz prowadzeniu projektów z programu HORYZONT2020 - w szczególności są to projekty typu Twinning oraz ERA Chairs.

Ponadto podczas spotkania przedstawione zostaną podstawowe informacje, nt. programu ERA Chairs, który również przeznaczony jest dla krajów tzw. Widening (kraje o słabszej doskonałości naukowej, np. Polska).

Spotkanie odbędzie się 13.09.2019 o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Kotłownia, Politechnika Krakowska, ul. Warszawska 24, 31-155 Kraków.

Szczegóły i rejestracja: link