Strona: Horyzont Europa w pigułce / Oferta dla przemysłu

Horyzont Europa w pigułce

2023-04-12

Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo-Wschodnia serdecznie zaprasza na szkolenie: Horyzont Europa
w pigułce, które odbędzie się online 21 kwietnia 2023 w godz. 10:00 - 11:30.

Horyzont Europa to już 9. program ramowy w zakresie badan i innowacji, przewidziany na lata 2021-2027, z rekordowym budżetem  ok. 95,5 mld euro. Horyzont Europa w pigułce to szkolenie dla wszystkich zainteresowanych możliwościami udziału w projektach finansowanych bezpośrednio z Komisji Europejskiej.

Podczas spotkania przybliżone zostaną Państwu ogólne zasady programu, rodzaje konkursów, finansowanie oraz korzyści jakie niesie za sobą uczestnictwo w międzynarodowych projektach badawczych i innowacyjnych.

Rejestracja: Horyzont Europa w pigułce (online) - Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo-Wschodnia - Portal Gov.pl (www.gov.pl)