Strona: Horyzont Europa praktycznie - zapraszamy na bezplatne szkolenie online / Oferta dla przemysłu

Horyzont Europa praktycznie - zapraszamy na bezplatne szkolenie online

2022-09-28

Szanowni Państwo,

HPK Polska Południowo-Wschodnia serdecznie zaprasza na webinar z Panem Profesorem Pawłem Ocłoniem - koordynatorem projektu RESHeat (Program Horyzont 2020) oraz ekspertem Komisji Europejskiej.

Tytuł: Horyzont Europa praktycznie: z perspektywy koordynatora projektu i eksperta oceniającego wnioski

Termin: 14.10.2022, godz. 09:00 - 10:15

W ramach szkolenia prelegent podzieli się swoimi doświadczeniami w zakresie programów Komisji Europejskiej:

1. w jaki sposób znaleźć właściwy konkurs granatowy Komisji Europejskiej
  2. w jaki sposób przygotować wniosek o projekt badawczy w ramach programów ramowych Komisji Europejskiej (omówienie części Excellence, Impact oraz Implementation)
  3. na co zwracać uwagę przy doborze partnerów
  4. jak wygląda Review Meeting i w jaki sposób się do niego przygotować

REJESTRACJA: Horyzont Europa praktycznie: z perspektywy koordynatora projektu i eksperta oceniającego wnioski (clickmeeting.com)