Strona: Horyzont Europa: Lump Sum / Oferta dla przemysłu

Horyzont Europa: Lump Sum

2023-06-21

Komisja Europejska planuje ogłaszać coraz więcej konkursów w Horyzoncie Europa, które będą musiały zastosować ryczałtową metodę rozliczania projektów tzw. Lump Sum.

Do projektów, które należy przygotować i prowadzić wykorzystując metodę Lump Sum należą między innymi projekty Twinning i Era Chairs.

W związku z dużym zainteresowaniem powyższą tematyką Horyzontalny Punkt Kontaktowy Polska Południowo-Wschodnia organizuje kolejną edycję szkolenie pt. „Zasady finansowania projektów w Horyzoncie Europa w formie ryczałtowej (Lump Sum)”, na którym przedstawimy zasady przygotowania i realizacji projektów, które Komisja przewidziała do finansowania w trybie Lump Sum.

Spotkanie będzie miało formę stacjonarną. Odbędzie się na Politechnice Krakowskiej w Sali Konferencyjnej CTT PK,
II piętro, budynek Galerii GIL.

Termin: 29.06.2023, godz. 10:30 – 13:00

Zainteresowane osoby prosimy o rejestracje: Zasady finansowania projektów w Horyzoncie Europa w formie ryczałtowej (Lump Sum) - stacjonarnie - Szkolenia - Centrum Transferu Technologii - Politechnika Krakowska