Strona: Dzień otwarty dla wnioskodawców programu Erasmus+ / Oferta dla przemysłu

Dzień otwarty dla wnioskodawców programu Erasmus+

2020-02-04

W dniu 4 marca 2020 r. odbędzie się Dzień Otwarty dla wnioskodawców programu Erasmus+, Szkolnictwo wyższe, Akcja 2 Partnerstwa strategiczne. Miejscem spotkania będzie siedziba Fundacji Systemu Rozwoju Edukacji
w Warszawie (Aleje Jerozolimskie 142A).

Konsultacje indywidualne odbędą się w godzinach 10:00 – 16:00.

Dzień otwarty przeznaczony jest dla przedstawicieli uczelni (oraz innych organizacji) zamierzających składać wnioski
w ramach programu Erasmus+, Akcja 2 – Partnerstwa strategiczne na rzecz szkolnictwa wyższego (termin składania wniosków 24 marca 2020 r., godz. 12:00).

W ramach indywidualnych konsultacji będzie można omówić z pracownikami Narodowej Agencji pomysł na projekt oraz zgodność planowanych działań projektowych z zasadami Partnerstw strategicznych, a także kwalifikowalność wydatków. Konsultacje mogą trwać maksymalnie 60 minut.

Aby wciąż udział w konsultacjach należy zarejestrować się: link

Rejestracja uczestników potrwa do dnia 26 lutego 2019 r. Liczba miejsc jest ograniczona – o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.