Strona: Dzień konsultacyjny z Urzędem Patentowym RP - zapisz się! / Oferta dla przemysłu

Dzień konsultacyjny z Urzędem Patentowym RP - zapisz się!

2023-06-21

Dowiedz się, co nowego w Podkarpackim Centrum Innowacji!

Oglądaj online: Dzień konsultacyjny z Urzędem Patentowym RP - zapisz się!

Podkarpackie Centrum Innowacji nawiązało współpracę z Urzędem Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej w celu organizacji cyklicznych Dni konsultacyjnych w obszarze ochrony własności intelektualnej.

Do udziału w spotkaniach informacyjno-konsultacyjnych zapraszamy innowatorów, naukowców, studentów oraz przedstawicieli uczelni z terenu województwa podkarpackiego.

Konsultacje UPRP (pcinn.org)

Pierwsze indywidualne konsultacje online z ekspertami UPRP odbędą się we wtorek, 27 czerwca w godzinach 9:00-15:00.

Zachęcamy do rezerwacji miejsc!

Udział w konsultacji jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.