Strona: Bezpłatny webinar: Szybka ścieżka - Innowacje cyfrowe / Oferta dla przemysłu

Bezpłatny webinar: Szybka ścieżka - Innowacje cyfrowe

2022-10-17

Ośrodek Enterprise Europe Network działający przy Politechnice Krakowskiej zaprasza przedsiębiorców z obszaru MŚP do udziału w bezpłatnym webinarze: Szybka ścieżka - Innowacje cyfrowe.

Spotkanie poświęcone będzie możliwości otrzymania finansowania ze środków europejskich na realizację projektów badawczo-rozwojowych z zakresu cyberbezpieczeństwa, cyfryzacji przemysłu i cyfrowych technologii kreacyjnych.

Termin szkolenia: 24.10.2022 r., w godzinach 10:00-12:00

Miejsce: warsztaty online

Szczegóły oraz rejestracja: Szybka ścieżka - Innowacje cyfrowe - Szkolenia - Centrum Transferu Technologii - Politechnika Krakowska