Strona: Pobierz najnowszy numer IMagInn! Dzień konsultacyjny z Urzędem Patentowym RP - zapisz się! / Oferta dla przemysłu

2023-07-17

Pobierz najnowszy numer IMagInn! Dzień konsultacyjny z Urzędem Patentowym RP - zapisz się! (getresponse.com)

Dzięki cyklicznej współpracy PCI z Urzędem Patentowym Rzeczypospolitej Polskiej, innowatorzy, naukowcy, studenci oraz przedstawiciele uczelni z terenu województwa podkarpackiego po raz kolejny będą mogli skorzystać z indywidualnych konsultacji on-line z ekspertami.

Najbliższe indywidualne konsultacje online z ekspertami UPRP odbędą się w czwartek, 20 lipca w godzinach 9:00-15:00.

Zachęcamy do rezerwacji miejsc: Konsultacje UPRP (pcinn.org)

Udział w konsultacji jest bezpłatny.

Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Kreatywni, otwarci na rozwój i nowe pomysły - właśnie tak można opisać użytkowników PCI ProtoLab!

"Wspieramy tworzenie innowacji na Podkarpaciu" - pod takim hasłem powstał materiał filmowy prezentujący podkarpackie uczelnie: Wspieramy tworzenie innowacji na Podkarpaciu - YouTube

Inicjatywa nagrania przez PCI filmów, w których wzięło udział osiem podkarpackich uczelni, powstała w ramach podziękowania za udział w projekcie badawczym pn. "Innowacyjne Podkarpacie 2030: BADANIA I ROZWÓJ: potencjał i potrzeby środowiska naukowego regionu".

Ukazał się najnowszy numer biuletynu IMagInn, a w nim m.in.:

• innowacje pod ochroną, czyli zaproszenie na „Dni konsultacyjne z Urzędem Patentowym RP”,
  • rozmowa z dr inż. Kamilem Pochwatem, który podczas Międzynarodowych Targów INTARG 2023 otrzymał nagrodę platynową i Nagrodę Prezesa Izby Ekologii,
  • prezentacja innowacyjnego rozwiązania naukowców z Politechniki Rzeszowskiej - uniwersalnego robota do zabiegów ureterenoskopii i cystoskopii z kompensacją ruchów oddechowych,
  • informacja o Klastrze Technologii Kosmicznych, który wspiera i promuje przemysł kosmiczny.

Biuletyn: BIULETYN_PCI_12_internet.pdf (pcinn.org)