Strona: Zaproszenie na szkolenie z zasad sprawozdawczości projektów realizowanych w III naborze Programu Grantowego / Oferta dla przemysłu

2022-03-24

W imieniu Podkarpackiego Centrum Innowacji zapraszamy na SZKOLENIE Z ZASAD SPRAWOZDAWCZOŚCI PROJEKTÓW REALIZOWANYCH W III NABORZE Programu Grantowego Podkarpackiego Centrum Innowacji przygotowane specjalnie dla Zespołów naukowych oraz pracowników Uczelni zaangażowanych w rozliczanie projektów, które rozpocznie się w ŚRODĘ 30.03.2022 R. O GODZ. 13:00. Szkolenie odbędzie się w trybie zdalnym.

W wydarzeniu udział będą mogli wziąć TYLKO ZAREJESTROWANI UCZESTNICY.

Link do rejestracji: https://pci.clickmeeting.com/167734699/register

Po udanej rejestracji w odrębnej wiadomości na wskazany przy rejestracji adres e-mail otrzymają Państwo w dniu szkolenia LINK UMOŻLIWIAJĄCY DOŁĄCZENIE do zaplanowanego wydarzenia.

Szkolenie przeprowadzone zostanie w podziale na kilka części, podczas których omówione zostaną m.in.:

• zasady opisywania dokumentów księgowych,
  • rozliczanie kosztów osobowych (wynagrodzeń),
  • funkcjonalność dedykowanego do rozliczania projektów systemu on-line,
  • wytyczne dotyczące wymogów opisywania postępów z prowadzonych prac projektowych.

Szkolenie ma na celu przedstawienie obowiązujących zasad oraz usprawnienie procesu rozliczania projektów finansowanych przez PCI oraz wyartykułowanie, podkreślenie zmian w zasadach sprawozdawczości obowiązujących od III naboru.

Szkolenie poprowadzą pracownicy Działu Programów Grantowych Podkarpackiego Centrum Innowacji.

Program grantowy na prace B+R jednostek naukowych w ramach projektu pt. „Podkarpackie Centrum Innowacji" jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Osi Priorytetowej nr I "Konkurencyjna
i innowacyjna gospodarka" z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 (Nabór III, Konkurs nr 1/2021).