Strona: Zaproszenie na szkolenie z przygotowania wniosków o finansowanie w ramach III naboru Programu Grantowego PCI / Oferta dla przemysłu

2021-07-05

Zapraszamy na SZKOLENIE Z PRZYGOTOWANIA WNIOSKÓW O FINANSOWANIE W RAMACH PROGRAMU GRANTOWEGO NA PRACE B+R.

Szkolenie przygotowane jest specjalnie dla Zespołów naukowych przygotowujących się do aplikowania wniosków
w ramach III naboru. Odbędzie się ono w formie on-line a jego rozpoczęcie zaplanowano na WTOREK 13.07.2021 R.
O GODZ. 13:00.

W wydarzeniu udział będą mogli wziąć TYLKO ZAREJESTROWANI UCZESTNICY. Poniżej przedstawiamy Państwu link do rejestracji:

Po udanej rejestracji w odrębnej wiadomości otrzymają Państwo przed szkoleniem LINK UMOŻLIWIAJĄCY DOŁĄCZENIE do zaplanowanego wydarzenia.

Szkolenie przeprowadzone zostanie w podziale na kilka części, podczas których omówione zostaną m.in.:

• prezentacja głównych zasad III Naboru Programu Grantowego (terminy, miejsce i sposób składania wniosków, założenia konkursu, kryteria wyboru projektów),
  • zasady wypełniania wniosku o finansowanie projektu w ramach dedykowanego systemu on-line,
  • przedstawienie kwestii merytorycznych w obszarze prac B+R składanych wniosków.

Szkolenie poprowadzą pracownicy Działu Grantów oraz Działu Rozwoju Technologii PCI.