Strona: Szkolenie PCI: przygotowanie wniosków do programu grantowego / Oferta dla przemysłu

Szkolenie PCI: przygotowanie wniosków do programu grantowego

2020-02-06

W dniu 12 lutego 2020 r. o godz. 14:00 odbędzie się szkolenie dotyczące przygotowania wniosków do „Programu grantowego na prace B+R jednostek naukowych” w ramach projektu „Podkarpackie Centrum Innowacji” w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020.

Miejscem szkolenia będzie siedziba Podkarpackiego Centrum Innowacji, ul. T. Lenartowicza 4 w Rzeszowie. Aby wziąć udział w szkoleniu należy zarejestrować się: link

Dla osób, które nie wezmą udziału w szkoleniu przewidziane jest następne spotkanie początkiem marca. Po spotkaniu możliwe będą konsultacje ze specjalistami ds. programu grantowego. Bezpośrednio po szkoleniu odbędzie się wydarzenie WEDNESDAY INNOVATION NIGHT #2, na którym zostanie poruszona tematyka komercjalizacji projektów B+R.

Agenda szkolenia:

14:00-14:10 – Przywitanie gości

14:10-14:30 – Przedstawienie głównych zasad II. naboru do Programu grantowego

14:30-15:00 – Prezentacja systemu on-line do składania Wniosków aplikacyjnych

15:00-15:15 – Przerwa kawowa

15:15-15:45 – Prezentacja systemu on-line do składania Wniosków aplikacyjnych c.d.

15:45-16:00 – Dyskusja