Strona: Szkolenie dla pracowników CTT/innych jednostek organizacyjnych Uczelni - Program Grantowy (III Nabór) / Oferta dla przemysłu

2021-08-03

Zapraszamy na szkolenie pn. „III NABÓR DO PROGRAMU GRANTOWEGO PCI: WERYFIKACJA I POTWIERDZENIE ZGODNOŚCI WNIOSKÓW O FINANSOWANIE PRZEZ KOMÓRKI WEWNĘTRZNE PODKARPACKICH UCZELNI"

Szkolenie dedykowane jest dla pracowników CTT lub innych jednostek organizacyjnych Uczelni, którzy będą weryfikowali wnioski aplikacyjne i potwierdzali ich zgodność z wewnętrznymi procedurami Uczelni oraz zasadami zatrudnienia Członków Zespołu naukowego przed przesłaniem tych wniosków do Podkarpackiego Centrum Innowacji.

Szkolenie odbędzie się ono w formie on-line a jego rozpoczęcie zaplanowano na ŚRODĘ 11.08.2021 R.
O GODZ. 10:00.

W wydarzeniu udział będą mogli wziąć TYLKO ZAREJESTROWANI UCZESTNICY. Poniżej przesyłamy Państwu link do rejestracji:

HTTPS://PCI.CLICKMEETING.COM/PROGRAM_GRANTOWY_10-00

Po udanej rejestracji w odrębnej wiadomości otrzymają Państwo przed szkoleniem LINK UMOŻLIWIAJĄCY DOŁĄCZENIE do zaplanowanego wydarzenia.

Szkolenie poprowadzą pracownicy Działu Programów Grantowych PCI.