Strona: Nabór II w ramach projektu pt. „Podkarpackie Centrum Innowacji” / Oferta dla przemysłu

Nabór II w ramach projektu pt. „Podkarpackie Centrum Innowacji”

2020-02-03

Podkarpackie Centrum Innowacji Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, przy współpracy z Politechniką Rzeszowską im. Ignacego Łukasiewicza, Uniwersytetem Rzeszowskim oraz Wyższą Szkołą Informatyki
i Zarządzania w Rzeszowie (Partnerzy Projektu) ogłasza kolejny nabór wniosków w ramach projektu pt. „Podkarpackie Centrum Innowacji” realizowanego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014-2020 Oś Priorytetowa I: Konkurencyjna i innowacyjna gospodarka Działanie: Konkurs na projekty B+R.

Nabór wniosków potrwa od 31.01.2020 (piątek, godz. 14:30) do 15.03.2020 (niedziela, godz. 23:59). Aby móc aplikować do programu grantowego na prace B+R jednostek grantowych należy zarejestrować konto: link

Poziom dofinansowania projektów wynosi 100% kosztów kwalifikowalnych. Minimalna kwota dofinansowania projektu wynosi 40 000,00 PLN, natomiast maksymalna 200 000,00 PLN.

Więcej informacji dot. przedmiotu konkursu, kosztów kwalifikowalnych oraz tego, kto może aplikować znajduje się na stronie internetowej projektu: link

Pliki do pobrania:

Ogłoszenie naboru na Program Grantowy

Regulamin konkursu Grantowego

Załącznik nr 1 – Wniosek o objęcie projektu finansowaniem

Załącznik nr 2 – Wzór potwierdzenia złożenia wniosku

Załącznik nr 3 – Wzór zestawienia zawierającego listę wniosków przekazywanych do PCI przez Uczelnie

Załącznik nr 4 – Kryteria formalne oraz merytoryczne (karta oceny)

Zestawienie zmian w Programie Grantowym